top of page
Privātuma politika

Informācijas ievākšana:

Mēs ievācam informāciju par mājaslapas apmeklētājiem, ieskaitot vārdus, e-pasta adreses un citu brīvprātīgi sniegto informāciju.

Informācijas ievākšanas metodes:

Informāciju varam iegūt, ja jūs brīvprātīgi to sniedzat, reģistrējoties, aizpildot veidlapas vai veicot pirkumu.

Informācijas glabāšana, izmantošana, kopīgošana un atklāšana:

Mēs glabājam jūsu informāciju drošības nolūkos un izmantojam to tikai mājaslapas pakalpojumu nodrošināšanai. Neizpaužam informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot likumā noteiktos gadījumus vai aizsargājot savas tiesības un īpašumu.

Komunikācija ar mājaslapas apmeklētājiem:

Mēs sazināmies ar jums, izmantojot sniegto kontaktinformāciju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem vai sniegtu informāciju par mūsu pakalpojumiem.

Sīkdatnes un izsekošanas rīki:

Mēs izmantojam Facebook Pixel un Google Analytics, lai uzlabotu mājaslapas darbību un piedāvātu labāku lietotāja pieredzi.

Kā Mājaslapas Apmeklētāji var Atsaukt Savu Piekrišanu?

Apmeklētāji var atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums izmantojot norādīto kontaktinformāciju.

Privātuma Politikas atjaunināšana:

Mēs varēsim laiku pa laikam atjaunināt privātuma politiku, lai atspoguļotu prakses maiņas vai jaunus likumus. Jebkādi grozījumi tiks publicēti mūsu mājaslapā.

Jautājumi un Kontaktinformācija:

Ja jums ir jautājumi par privātuma politiku vai jūsu informācijas izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: gaidibutelpa@gmail.com

Papildinājums par Facebook Pixel un Google Analytics:

Mēs izmantojam Facebook Pixel un Google Analytics, lai uzlabotu mājaslapas darbību un sniegtu labāku pieredzi. Šie rīki var uzkrāt informāciju par jūsu mājaslapas apmeklējumu, bet tas nenodrošina piekļuvi personīgajai informācijai, ja vien to brīvprātīgi neesat nodrošinājuši citādi.

Šis privātuma politikas papildinājums attiecas uz Facebook Pixel un Google Analytics izmantošanu un var tikt periodiski atjaunināts. Jūsu turpmākā mājaslapas izmantošana tiek uzskatīta par piekrišanu šiem rīkiem, kā aprakstīts šajā privātuma politikā.

bottom of page