top of page

Individuālas konsultācijas

  • Online

    Pirmsdzemdību vai pēcdzemdību konsultācija

    1 hr

    35 euros

Atsauksmes

"Grūtniecības sākumā domāju, ka man nebūs vajadzības pēc dūlas atbalsta, taču tuvojoties lielajam satikšanās brīdim, arvien vairāk izjutu nepieciešamību pēc cilvēka, kurš ir klātesošs. Evija šo darbu pildīja uz visiem 150%. Emocionālā un informatīvā atbalsta sniegšana bija tieši tas, kas deva man spēku, drošību un pārliecību par sevi. Esmu neizsakāmi pateicīga Evijai par lielo darbu gaidību, dzemdību un pēcdzemdību laikā! Novēlu katrai mammai šādu uzticamības personu, kura iedrošina ļauties ceļā uz satikšanos ar savu brīnumu!"

"Liels paldies par sniegto attālināto atbalstu Evijai! Kaut arī tas bija attālinati, ļoti noderēja. Jutos daudz mierīgāka, jo zināju ka man tepat rokas stiepiena attālumā ir kāds zinošs cilvēks, kuram varu pajautāt jebko un jebkurā laikā. Sākumā nedomāju, ka man Dūla būs nepieciešama, bet esmu pateicīga tomēr, ka biji, jo kā jau teicu, jutos daudz drošāk un mierīgāk, it īpaši pirmajās dzemdībās, kad viss ir jauns. Paldies! "

"Paldies par mūsu lieliskajām sarunām un taviem padomiem. Tas viss ļāva notikt šim piedzīvojumam un skaistajai satikšanai ar manu dēliņu!"

bottom of page