top of page
Ocean

30 iedvesmojoši videoklipi.  Ceļvedis pozitīvai dzemdību pieredzei.

30 iedvesmojoši videoklipi. Ceļvedis pozitīvai dzemdību pieredzei.
*19.95EUR

Vai Tu meklē ieteikumus, kas palīdzētu Tev  sagatavoties dzemdībām? Mūsu 30 video komplekts, ko izveidojusi starptautiski sertificēta dūla ir tas, kas Tev ir vajadzīgs!

 

Tu vari būt droša, ka mūsu videoklipos sniegtie padomi un ieskati ir balstīti uz jaunākajiem pētījumiem un labākajām praksēm šajā jomā. 

 

Mūsu videoklipi aptver visu, kas Tev jāzina par dzemdībām, tostarp dažādām pozām, kuras vari izmēģināt, kas var notikt dzemdību laikā, kā arī padomus, kā pārvaldīt sāpes un saglabāt pozitīvu redzējumu uz dzemdībām. Tu arī uzzināsi par dzemdību komandas svarīgo lomu un to, kā viņi var Tevi atbalstīt dzemdību laikā.

 

Ar vairāk nekā 2 stundu saturu mūsu videoklipi piedāvā praktiskus padomus un ieskatus, ko Tu nekur citur neatradīsi. Mēs esam apkopojuši mūsu pieredzi visaptverošā video komplektā, kas palīdzēs Tev justies pārliecinātakai un sagatavotākai, tuvojoties noteiktajam datumam.

 

Un labākā daļa? Mūsu video komplekta cena ir tikai 19,95 eiro par visu komplektu. Tas ir neliels ieguldījums, kas var būtiski mainīt Tavu dzemdību pieredzi.

 

Kāpēc gaidīt? Iegādājies mūsu 30 video komplektu jau šodien un dodies ceļā uz pozitīvu un spēcinošu dzemdību pieredzi!